Adwentowy Dzień Wspólnoty Ruchu Światło – Życie Rejonu Wieluńskiego_06.12.(niedziela)


Adwentowy Dzień Wspólnoty Ruchu Światło – Życie Rejonu Wieluńskiego

Biorąc pod uwagę aktualny stan epidemiczny, Adwentowy Dzień Wspólnoty zaplanowany na niedzielę 6 grudnia 2020 r. odbędzie się w formie online.

Spotkanie rozpoczniemy konferencją o godz. 16.00, a następnie odbędzie się spotkanie w grupach o godz. 16.40.
Aby wziąć udział w Dniu Wspólnoty prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego. W tym celu kliknij w poniższy link:

https://forms.gle/ndypwGgRGgEWMsrS8

Wypełnienie formularza zgłoszeniowego ułatwi nam organizację i podzielenie uczestników Dnia Wspólnoty na grupy. Na wskazany w formularzu adres e-mail w niedzielę w godzinach przedpołudniowych zostaną wysłane dwa linki. W pierwszy z nich należy kliknąć o godz. 16.00 – będzie to link do konferencji. W drugi natomiast należy kliknąć o 16.40 – będzie to link do spotkania w grupie.

Zachęcamy wszystkich do udziału w Eucharystii we własnych kościołach parafialnych (jeżeli tylko to możliwe, z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa). Zachęcamy też do indywidualnego odprawienia Namiotu Spotkania w dogodnym czasie w oparciu o poniższy tekst z Pisma Świętego i propozycję rozważania.

Zapraszamy!

Namiot Spotkania: Ef 1, 3-7 

 “Niech będzie błogosławiony Bóg i Ojciec Pana naszego Jezusa Chrystusa, On napełnił nas wszelkim błogosławieństwem duchowym na wyżynach niebieskich – w Chrystusie. W Nim bowiem wybrał nas przed założeniem świata, abyśmy byli święci i nieskalani przed Jego obliczem. Z miłości przeznaczył nas dla siebie jako przybranych synów przez Jezusa Chrystusa, według postanowienia swej woli, ku chwale majestatu swej łaski, którą obdarzył nas w Umiłowanym. W Nim mamy odkupienie przez Jego krew – odpuszczenie występków, według bogactwa Jego łaski.” 

To Bóg wybrał Ciebie, obdarzył wszystkim, czego potrzebujesz. Jesteś Jego umiłowanym dzieckiem. On jest Twoim źródłem, Twoją mocą i chce, byś istniał ku chwale Jego majestatu. Co to dla Ciebie znaczy? Jak wpływa na Twoje życie, co zmienia w Twoim spojrzeniu na siebie samego?