Oaza Rekolekcyjna Animatorów


Serdecznie zapraszamy na Oazę Rekolekcyjną Animatorów wszystkich, którzy ukończyli II i III stopień ONŻ, posługiwali w tym roku na oazach wakacyjnych oraz wszystkich chętnych podejmujących jakąkolwiek posługę w Ruchu w naszej archidiecezji nie tylko w czasie tegorocznych wakacji.

ORA obywać się będzie w terminie: 30 i 31 sierpnia (od ok. 16 w piątek do Dnia Wspólnoty w sobotę)
w DOMu Ruchu Światło-Życie w Częstochowie. Zapisać się można formularzem, który udostępniamy
w poniższym linku:
https://forms.gle/NLnV9L6cYTeZb28HA
Termin zapisów mija 25 sierpnia (niedziela).

„Wtedy Apostołowie zebrali się u Jezusa i opowiedzieli Mu wszystko, co zdziałali i czego nauczali. A On rzekł do nich: Pójdźcie wy sami osobno na pustkowie
i wypocznijcie nieco.”
Chcemy, aby ten czas był dla wszystkich miejscem wytchnienia, odpoczynku i zaczerpnięcia od Chrystusa, dla którego posługiwaliśmy w wakacje przez rekolekcje, ale nie tylko. Mocno pozostaje nam w głowie zasada: „życie z życia” (dobrze żeby animatorzy mieli swoje miejsca, gdzie mogą czerpać, a nie tylko dawać). Apostołowie opowiadali Jezusowi, co udało im się zdziałać, także na ORA nie zabraknie miejsca na dzielenie się owocami z ostatniego czasu.

W piątek wieczorem będziemy gościć w naszej wspólnocie księdza biskupa Andrzeja Przybylskiego, mamy nadzieję, że w sobotę odwiedzi nas szczególny gość, który wygłosi dla nas konferencje.

Szczegółowy plan podamy już niebawem.

Pozdrawiam Dariusz Masztalerski wraz z Diakonią Formacji Diakonii.